Informace pro ubytovatele

     Nabízíme umístění prezentace Vašeho ubytování v internetovém katalogu "JIHOČESKÉ CHALOUPKY A OBJEKTY". V katalogu zveřejňujeme objekty a prostory jak pro krátkodobé, tak i pro dlouhodobé ubytování (rekreační chaty, chalupy, rodinné domy, ubytovací domy a zařízení, malé penziony, a další, mimo hotely). Třídění objektů je podle okresů na jednotlivé regiony a dále také podle turistických oblastí (sekce „KATALOG“ v hlavní liště webu). 
     Zhotovení prezentace objektu provádíme samozřejmě zdarma na základě Vámi vyplněného online Registračního formuláře, který je níže na této stránce.  Zasláním vyplněného Registračního formuláře vyjadřujete zároveň souhlas s uvedením prezentace Vašeho ubytování v našem internetovém katalogu. Formulář si můžete také stáhnout jako soubor v textové podobě, vyplnit ho ve Vašem počítači a spolu s obrázky zaslat zpět na naší uvedenou adresu (nebo Vám zašleme formulář e-mailem). NECHCE SE VÁM VYPLŇOVAT NĚJAKÝ FORMULÁŘ ? - můžeme si potřebné informace a obrázky stáhnout z Vašeho webu (pokud vlastníte) s Vaším souhlasem. Návrh prezentace ubytování Vám před zveřejněním zašleme k odsouhlasení nebo případné změně. 
     Děkujeme za Váš případný zájem o umístění ubytování na našich stránkách a nebráníme se Vašim věcným připomínkám a návrhům k formě a obsahu katalogu.

 

Ceník krátkodobého ubytování

Základní prezentace : 
DO KONCE ROKU 2018 ZDARMA 
250,- Kč / 1 rok             OD 1.1.2019    
Objekt zařadíme do odpovídajícího regionu (okresu) a do turistické oblasti v KATALOGU (hlavní lišta). Řazení prezentací není abecedně, ale v duchu pravidla "kdo dřív přijde, ten dřív ...". V průběhu času budeme občas provádět rotaci, aby pozdější prezentace nebyli nezvýhodněné. 
 
Zvýrazněná prezentace v jednotlivých regionech nebo turist. oblastech KATALOGU:
365,- Kč / 6 měsíců 
Prezentace ubytování je umístěna v čele každého odpovídajícího regionu (= okresu) nebo turist. oblasti (nutné dotázat se před objednáním služby - limit max. 2 objekty). Obecně upřednostňujeme rekreační ubytování.
 
Prezentace na hlavní straně:
500,- Kč / 6 měsíců 
Umístění na hlavní straně a zároveň v příslušném regionu a turistické oblasti. Na tuto možnost je nutné se dotázat před objednáním služby. Obecně upřednostňujeme rekreační ubytování.

 

Ceny jsou konečné, tzn. bez dalších skrytých poplatků.

NEJSME PLÁTCI DPH

 
 
 
 
Všeobecné obchodní podmínky
Tyto Všeobecné obchodní podmínky nastavují vztah mezi provozovatelem těchto webových stránek a ubytovatelem zadávajícím zveřejnění prezentace svého ubytování na těchto stránkách.
 
1) Prezentace ubytování musí být v souladu s platnými zákony a předpisy České republiky a nesmí žádným způsobem porušovat práva jiných osob a subjektů.
 
2) Za správnost a pravdivost obsahu prezentace objektu ručí výhradně zadavatel prezentace (majitel objektu, provozovatel nebo ubytovatel), nejsme povinni zkoumat případné porušování práv třetích osob. Pokud i přesto dojde k porušení autorských práv, veškeré důsledky z toho vyplývající přebírá na sebe zadavatel prezentace.
 
3) Prezentace musí odpovídat skutečnému stavu s uvedením VLASTNÍCH a nejlépe aktuálních obrázků a informací.  
 
4) V případě porušení předešlých podmínek si vyhrazujeme právo ukončit prezentaci Vašeho objektu bez nároku na vrácení již uhrazeného poplatku.
 
5) Pokud se Vaše prezentace už nachází na jiných stejně zaměřených webech, neposílejte nám stejné znění textových informací a zkuste jej změnit nebo aspoň upravit (snižujete tím možnost vyhledávání na internetu).
 
6) Vyhrazujeme si právo případně upravit znění textu a dalších informací ve Vaší prezentaci, které Vám následně pošleme k odsouhlasení.
 
7) Zasláním vyplněného dotazníku souhlasíte se zpracováním vyplněných údajů pro účely provozování databáze objektů a souhlasíte s neomezeným použitím těchto dat a souborů našemi webovými stránkami. Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám.  
 
8) Textové informace zasílejte pouze ve formátech DOC, TXT či RTF, fotografie pouze ve formátech JPEG, PNG, GIF - jiné formáty nezveřejňujeme. Pozor na velikost souborů při posílání e-mailem - nám stačí obrázky s velikostí delší strany max.1000 px, větší jsou zbytečné a zatěžují přenos.
 
9) Provozovatel webu uveřejní prezentaci objektu po odsouhlasení obsahu do 14 kalendářních dnů. 
 
10) Zadavatel prezentace může tuto prezentaci v našem katalogu kdykoliv bezplatně zrušit, ale bez nároku na vrácení již uhrazeného poplatku.  
 
11) Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob (GDPR, Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) jsme doplnili tyto "Všeobecné obchodní podmínky" s účinností od 24.5.2017 o informaci ohledně zpracovávání osobních údajů zákazníků internetového katalogu Jihočeské chaloupky a objekty.
Informace pro Vás - vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s výše uvedeným nařízením a v žádném případě je neposkytujeme 3.osobám. Údaje slouží pouze jako součást prezentace objektu v katalogu pro přímý kontakt na vás nebo pro komunikaci a korespondenci mezi námi.
 
 
Toto znění Všeobecných obchodních podmínek je platné od 1.9.2018 a provozovatel si vyhrazuje právo je měnit bez předchozího upozornění.

 

                                                                                

 

REGISTRACI UBYTOVÁNÍ  (text a obrázky) můžete provést níže v našem online formuláři nebo si stáhněte formulář v textové podobě do svého počítače zde - Registrace ubytování.doc (335,5 kB)

nahrát obrázky

* povinný údaj / NEPOSÍLEJTE stejné obrázky jako jsou na Vašich stránkách - my si je stáhneme sami, jen nám to dejte vědět v registraci. Nahrajte pouze v případě, že vlastníte aktuálnější, ostřejší nebo nevlastníte žádné webové stránky.