Informace pro ubytovatele

     Nabízíme umístění prezentace Vašeho ubytování v internetovém katalogu "JIHOČESKÉ CHALOUPKY A OBJEKTY". V katalogu zveřejňujeme objekty a prostory jak pro krátkodobé, tak i pro dlouhodobé ubytování (rekreační chaty, chalupy, rodinné domy, ubytovací domy a zařízení, malé penziony, a další, mimo hotely). Třídění objektů je podle okresů na jednotlivé regiony a dále také podle turistických oblastí (sekce „KATALOG“ v hlavní liště webu). 
     Zhotovení prezentace objektu provádíme zdarma na základě Vámi vyplněného Registračního formuláře a před umístěním v katalogu zašleme k odsouhlasení na Vaší e-mailovou adresu. Pokud vlastníte webovou stránku objektu, můžeme použít zde uvedené informace (případně si vyžádáme další potřebné). Zasláním vyplněného Registračního formuláře vyjadřujete zároveň souhlas s uvedením prezentace Vašeho ubytování v našem internetovém katalogu.
     Základní typ prezentace objektů pro krátkodobé ubytování zveřejňujeme do konce roku 2018 ZDARMA, uvažované zpoplatnění od 2019. Zvýrazněná prezentace je zpoplatněná už od roku 2018 (vše viz Ceník). Proč základní prezentace zdarma ? Nehledejte v tom žádný podfuk ani skryté poplatky, nezavazujete se k ničemu co nebude chtít Vy sami. Důvod je zcela prostý - chceme vzbudit širší zájem Vás ubytovatelů o tento katalog.
     Děkujeme za Vaše případné zaujetí o umístění ubytování na našich stránkách a nebráníme se Vašim věcným připomínkám a návrhům k formě a obsahu katalogu.

 

Ceník

Základní prezentace krátkodobého ubytování: 
DO KONCE ROKU 2018 ZDARMA 
Objekt zařadíme do odpovídajícího regionu (okresu) a do turistické oblasti v KATALOGU (hlavní lišta). Při objednávce a odsouhlasení prezentace do konce roku 2017 je Vaše ubytování zároveň vystaveno na hlavní straně našeho webu (po celý rok 2018). V 2.polovině 2018 Vás oslovíme a záleží potom na Vás, zda budete chtít s námi "spolupracovat" na tomto katalogu.
Řazení prezentací není abecedně, ale v duchu pravidla "kdo dřív přijde, ten dřív ...". V průběhu času budeme občas provádět rotaci, aby pozdější prezentace nebyli nezvýhodněné. 
 
Zvýrazněná prezentace krátkodobého ubytování v odpovídajícím regionu (okresu) nebo turist. oblasti:
365,- Kč / 6 měsíců 
Každá z těchto možností je samostatně zpoplatněná od 1.1.2018. Prezentace ubytování je umístěna v čele každé odpovídající lokality (může zde být samozřejmě pouze jedna prezentace). Obecně upřednostňujeme rekreační ubytování.

...............

     Pokud Vás naše nabídka oslovila, vyplňte prosím Registrační formulář dole na této stránce. Případně si můžete formulář stáhnout jako soubor v textové podobě, vyplnit ho ve Vašem počítači a spolu s obrázky zaslat zpět na naší uvedenou adresu (nebo Vám zašleme formulář e-mailem). Další možnost je, že si potřebné informace a obrázky stáhneme z Vašeho webu s Vaším souhlasem. Následně zhotovíme návrh prezentace ubytování, který Vám před zveřejněním zašleme k odsouhlasení nebo případné změně.                                                                                                                                                                            

Ceny jsou konečné, tzn. bez dalších skrytých poplatků.

NEJSME PLÁTCI DPH

 
 
 
 
Všeobecné obchodní podmínky
Tyto Všeobecné obchodní podmínky nastavují vztah mezi provozovatelem těchto webových stránek a ubytovatelem zadávajícím zveřejnění prezentace svého ubytování na těchto stránkách.
 
1) Prezentace ubytování musí být v souladu s platnými zákony a předpisy České republiky a nesmí žádným způsobem porušovat práva jiných osob a subjektů.
 
2) Za správnost a pravdivost obsahu prezentace objektu ručí výhradně zadavatel prezentace (majitel objektu, provozovatel nebo ubytovatel), nejsme povinni zkoumat případné porušování práv třetích osob. Pokud i přesto dojde k porušení autorských práv, veškeré důsledky z toho vyplývající přebírá na sebe zadavatel prezentace.
 
3) Prezentace musí odpovídat skutečnému stavu s uvedením VLASTNÍCH a nejlépe aktuálních obrázků a informací.  
 
4) V případě porušení předešlých podmínek si vyhrazujeme právo ukončit prezentaci Vašeho objektu bez nároku na vrácení již uhrazeného poplatku.
 
5) Pokud se Vaše prezentace už nachází na jiných stejně zaměřených webech, neposílejte nám stejné znění textových informací a zkuste jej změnit nebo aspoň upravit (snižujete tím možnost vyhledávání na internetu).
 
6) Vyhrazujeme si právo případně upravit znění textu a dalších informací ve Vaší prezentaci, které Vám následně pošleme k odsouhlasení.
 
7) Zasláním vyplněného dotazníku souhlasíte se zpracováním vyplněných údajů pro účely provozování databáze objektů a souhlasíte s neomezeným použitím těchto dat a souborů našemi webovými stránkami. Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám.  
 
8) Textové informace zasílejte pouze ve formátech DOC, TXT či RTF, fotografie pouze ve formátech JPEG, PNG, GIF - jiné formáty nezveřejňujeme. Pozor na velikost souborů při posílání e-mailem - nám stačí obrázky s velikostí delší strany max.1000 px, větší jsou zbytečné a zatěžují přenos.
 
9) Provozovatel webu uveřejní prezentaci objektu po odsouhlasení obsahu do 14 kalendářních dnů. 
 
10) Zadavatel prezentace může tuto prezentaci v našem katalogu kdykoliv bezplatně zrušit, ale bez nároku na vrácení již uhrazeného poplatku.  
 
11) Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob (GDPR, Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) jsme doplnili tyto "Všeobecné obchodní podmínky" s účinností od 24.5.2017 o informaci ohledně zpracovávání osobních údajů zákazníků internetového katalogu Jihočeské chaloupky a objekty.
Informace pro Vás - vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s výše uvedeným nařízením a v žádném případě je neposkytujeme 3.osobám. Údaje slouží pouze jako součást prezentace objektu v katalogu pro přímý kontakt na vás nebo pro komunikaci a korespondenci mezi námi.
 
 
Toto znění Všeobecných obchodních podmínek je platné od 24.5.2018 a provozovatel si vyhrazuje právo je měnit bez předchozího upozornění.

 

                                                                                

 

REGISTRACI UBYTOVÁNÍ  (text a obrázky) můžete provést níže v našem online formuláři nebo si stáhněte formulář v textové podobě do svého počítače zde - Registrace ubytování.doc (335,5 kB)

nahrát obrázky

* povinný údaj / (pro větší počet souborů použijte tento formulář opakovaně)