Informace pro ubytovatele

Nabízíme možnost prezentace Vašeho ubytování na webových stránkách "JIHOČESKÉ CHALOUPKY A OBJEKTY". V katalogu zveřejňujeme objekty nejen pro krátkodobé, ale i dlouhodobé ubytování.Tyto objekty jsou rozděleny dle regionů a turistických oblastí. Zhotovení prezentace provádíme samozřejmě zdarma na základě Vámi vyplněného registračního formuláře ZDE, případně na něj můžete přejít kliknutím na tlačítko umístěné dole na stránce. Formulář si můžete také stáhnout v textové podobě dole na stránce. NECHCETE ZTRÁCET ČAS VYPLŇOVÁNÍM? Nevadí, můžeme si potřebné informace a obrázky stáhnout po domluvě z Vašeho webu. Vytvořenou prezentaci Vám zašleme před zveřejněním k odsouhlasení. Zveřejnění bude zpoplatněno dle platného ceníku. Děkujeme za Váš případný zájem o prezentaci ubytování na našich stránkách a uvítáme i Váš názor na vzhled a formu webu.

! OD 1.1.2020 NEPŘIJÍMÁME DOČASNĚ ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY NA PREZENTACI UBYTOVÁNÍ !


Ceník

ZÁKLADNÍ prezentace:
ZDARMA (do konce roku 2018)
250 Kč / 1 rok (od 1.1.2019)
(umístění v odpovídajícím regionu-okresu a turistické oblasti)

ZVÝRAZNĚNÁ prezentace:
365 Kč / 6 měsíců
(umístění v čele každého odpovídajícího regionu-okresu nebo příslušné turistické oblasti, dotázat se před objednáním služby - limit 3 objekty)

HLAVNÍ strana:
500 Kč / 6 měsíců
(umístění na hlavní straně webu a zároveň v příslušném regionu a turistické oblasti) 


Ceny jsou konečné, tzn. bez dalších skrytých poplatků.

NEJSME PLÁTCI DPHVšeobecné obchodní podmínky


Tyto "Všeobecné obchodní podmínky" nastavují vztah mezi provozovatelem těchto webových stránek a ubytovatelem zadávajícím zveřejnění prezentace svého ubytování na těchto stránkách. 


1) Prezentace ubytování musí být v souladu s platnými zákony a předpisy České republiky a nesmí žádným způsobem porušovat práva jiných osob a subjektů. 


2) Za správnost a pravdivost obsahu prezentace objektu ručí výhradně zadavatel prezentace (majitel objektu, provozovatel nebo ubytovatel), nejsme povinni zkoumat případné porušování práv třetích osob. Pokud i přesto dojde k porušení autorských práv, veškeré důsledky z toho vyplývající přebírá na sebe zadavatel prezentace. 


3) Prezentace musí odpovídat skutečnému stavu s uvedením VLASTNÍCH a nejlépe aktuálních obrázků a informací. 


4) V případě porušení předešlých podmínek si vyhrazujeme právo ukončit prezentaci Vašeho objektu bez nároku na vrácení již uhrazeného poplatku.


5) Pokud se Vaše prezentace už nachází na jiných stejně zaměřených webech, neposílejte nám stejné znění textových informací a zkuste jej změnit nebo aspoň upravit (snižujete tím možnost vyhledávání na internetu). 


6) Vyhrazujeme si právo případně upravit znění textu a dalších informací ve Vaší prezentaci, které Vám následně pošleme k odsouhlasení. 


7) Zasláním vyplněného dotazníku souhlasíte se zpracováním vyplněných údajů pro účely provozování databáze objektů a souhlasíte s neomezeným použitím těchto dat a souborů našemi webovými stránkami. Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám. 


8) Textové informace zasílejte pouze ve formátech DOC, TXT či RTF, fotografie pouze ve formátech JPEG, PNG, GIF - jiné formáty nezveřejňujeme. Pozor na velikost souborů při posílání e-mailem - nám stačí obrázky s velikostí delší strany max.1000 px, větší jsou zbytečné a zatěžují přenos. 


9) Provozovatel webu uveřejní prezentaci objektu po odsouhlasení obsahu do 14 kalendářních dnů. 


10) Zadavatel prezentace může tuto prezentaci v našem katalogu kdykoliv bezplatně zrušit, ale bez nároku na vrácení již uhrazeného poplatku. 


11) Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob (GDPR, Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) jsme doplnili tyto "Všeobecné obchodní podmínky" s účinností od 24.5.2017 o informaci ohledně zpracovávání osobních údajů zákazníků internetového katalogu Jihočeské chaloupky a objekty.Informace pro Vás - vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s výše uvedeným nařízením a v žádném případě je neposkytujeme 3.osobám. Údaje slouží pouze jako součást prezentace objektu v katalogu pro přímý kontakt na vás nebo pro komunikaci a korespondenci mezi námi. 


Toto znění Všeobecných obchodních podmínek je platné od 1.9.2018 a provozovatel si vyhrazuje právo je měnit bez předchozího upozornění.


                                                               Registrační formulář pro stažení do Vašeho počítače:


Najdete nás:  Facebook  /  Instagram  /  Google+  /  Twitter  /  Youtube